Gimnazjum nr 3

Gimnazjum nr 3

Bezpieczna droga do szkoły

Uczniowie klasy IIIc wybrali się na edukacyjną wycieczkę wokół szkoły. Rozmawialiśmy o bezpiecznym poruszaniu się po drodze, rozpoznawaliśmy znaki. Dzieci wykazały się sporą wiedzą, a sama wycieczka pozwoliła im usystematyzować informacje.

Pamiętajmy o odblaskach! Bądźmy widoczni!

Pierwsze zajęcia teatralne za nami

W miniony wtorek odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym warsztaty Teatru "W PUNKT". Uczniowie zaprezentowali przygotowane teksty, do których prowadzące przygotowały zadania teatralne. Świetnie bawiliśmy się podczas zadania dramowego "Rola na podłodze".

Jeśli chcesz do nas dołączyć, zapraszamy w każdy wtorek 14.15-15.50.

Czytaj więcej...

Witaj szkoło!

Drodzy Uczniowie!

 

Dzisiaj rozpoczyna się Wasza nowa przygoda ze szkołą.

Tutaj wspólnie  z nauczycielami i rówieśnikami będziecie odkrywać nowe, ciekawe rzeczy.
Uczenie się może być zawsze świetną zabawą!

Pamiętajcie, że każdy z Was ma swoje prawa: do zabawy, zadawania pytań,

uczenia się, bycia wysłuchanym, wątpliwości, przyjaźni, poszukiwania rozwiązań.

Nie zapomnijcie jednak  o szacunku wobec ludzi, którzy Was otaczają.
W rozwoju Waszych pasji i zainteresowań towarzyszyć Wam będą Wasi Wychowawcy,

Nauczyciele i Rodzice. Pamiętajcie,  że na nich wszystkich zawsze możecie liczyć.

 

Pozdrawiam Wszystkich

Agnieszka Tuczyńska 

Dyrektor SPSO „Edukator”

 

 

 

Tymi słowami Pani Dyrektor, Agnieszka Tuczyńska, powitała uczniów w nowym roku szkolnym.

Wszystkim żczymy wytrwałości i samych sukcesów!

Teatr "W PUNKT"

Jeśli czujesz, że chcesz sie rozwijać artystycznie koniecznie musisz przyjśc na pierwsze spotkanie Teatru "W PUNKT".
W najbliższy wtorek w godz.14.15-15.50 odbędą się przesłuchania i pierwsze zajęcia.
Wszystkich chętnych uczniów zachęcamy do przygotowania i zaprezentowania utworu poetyckiego lub prozy.

Do zobaczenia w naszym magicznym świecie
Katarzyna Frelkiewicz
Anna Żukrowska

Zakończenie roku szkolnego w SP EDUKATOR

26 czerwca uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2014/2015 i powitaliśmy początek wyczekiwanych wakacji. W obecności gości: Pani Ewy Mateckiej - wiceprezydent Ostrowa Wielkopolskiego oraz Marka Ewiaka - dyrektora Gimnazjum nr 3, nasi uczniowie odebrali nie tylko świadectwa z ocenami, ale także wiele nagród i wyróżnień.

Czytaj więcej...

Uczeń

Office 365 - logowanie

Jadłospis

Na skróty przez szkołę...



 
  •  
     
     
  •  
     
     
  •  
  •  
  •  
Używamy plików cookies
Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.