Gimnazjum nr 3

Gimnazjum nr 3

Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie,

30 maja 2022r. (poniedziałek) o godz. 17:00 w małej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Edukator ul. Tuwima 12 w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się spotkanie organizacyjne dla uczniów zapisanych do pierwszej klasy naszej szkoły na rok szkolny 2022/2023.
 
Prosimy o przybycie z dzieckiem jednego z rodziców.

Zapraszamy także osoby chętne, które nie dokonały jeszcze zapisu

Prosimy, aby dzieci zabrały stroje sportowe


Z poważaniem
Marek Ewiak

Uczeń

Office 365 - logowanie

Jadłospis

Na skróty przez szkołę...

Logowanie



 
  •  
     
     
  •  
     
     
  •  
  •  
  •  
Używamy plików cookies
Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.