
Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie,
30 maja 2022r. (poniedziałek) o godz. 17:00 w małej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Edukator ul. Tuwima 12 w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się spotkanie organizacyjne dla uczniów zapisanych do pierwszej klasy naszej szkoły na rok szkolny 2022/2023.
Prosimy o przybycie z dzieckiem jednego z rodziców.
Zapraszamy także osoby chętne, które nie dokonały jeszcze zapisu
Prosimy, aby dzieci zabrały stroje sportowe
Z poważaniem
Marek Ewiak











